biznes 

Sex telefon – pomysł na intratny biznes?

Sex telefon to temat, który kojarzy nam się jednoznacznie. Telefony po 23, które mają za zadanie rozładować całe nagromadzone napięcie. My dziś postaramy się spojrzeć na sex telefon z zupełnie innej, biznesowej strony. Tak, sex przez telefon okazuje się doskonałym pomysłem na firmę i nie wymaga dużego wkładu inwestycyjnego. Każdy biznes jest sumą zysków i strat, zaś w przypadku sex telefonu nie ma mowy o żadnych stratach.

Podstawowe zestawienie wydatków:
– infolinia jest najważniejszym elementem biznesu opartego o sex przez telefon. Co istotne jego założenie nie kosztuje nas ani grosza. Umowa z wybranym operatorem opiewa na pewien procent zysku. Tylko od nas i naszych umiejętności negocjacyjnych zależy jaka część przypadnie za opłatę numeru 0-700.
– biuro to kolejny aspekt, o którym nie należy zapominać i mimo , że początki biznesu mogą być rozwijane w domu, to zważywszy na charakter naszej działalności warto zachować rozgraniczenie przestrzeni prywatnej, od zawodowej.Cena za ten element zależy od miejscowości, w której zdecydujemy się otworzyć naszą firmę, jego wielkości i standardu.
– pracownicy – Jak w każdej innej firmie i w sex telefonie, nie może ich zabraknąć. W większości będą to kobiety, choć dobrze na pokładzie mieć również mężczyznę, bez żadnych ograniczeń. To ważne że względu na specyfikę dzwoniących, którzy mogą posiadać bardzo różne fantazję:
– marketing- to duża część naszych wydatków. Od marketingu zależy bowiem nasz przychód. Postawienie na agresywną reklamę w początkowej fazie rozwoju firmy i stałą  reklamę w późniejszym etapie, zapewniana dopływ klientów. Koszt rozwiązań marketingowych jest bardzo zróżnicowany i zależy głównie od renomy firmy, która się tym zajmie oraz zakresu na jaki my się zdecydujemy.
– opłaty rządowe, czyli VAT, ZUS, podatki. Ich wysokość zależy od wybranej przez nas opcji, ilości zatrudnianych osób oraz wysokości zysków.
Biznes, jakim jest sex telefon, to kontrowersyjny temat, który jednak może okazać się trafiony. Pamiętajmy by już na początku naszej drogi zbudować witrynę internetowa. Dziś bowiem żadna firma niemal nie istnieje bez strony internetowej. Jej adres jasno powinien kojarzyć się że specyfiką branży, w której firma działa. Idealnym przykładem jest dla sex telefonu jest witryna pod adresem http://seks-telefon.com/
To czy nasz pomysł wypali i czy okaże się przepustką do stabilności finansowej zależy od ilości naszych starań i pracy włożonej w biznes. Nie  wystarczy bowiem otworzyć, ciągle trzeba inwestycji i  wdrażania nowych pomysłów, dzięki którym prześcigniemy konkurencję. Sex przez telefon, w łatwy sposób można połączyć z portalem randkowym, sklepem internetowym i korzystając z wzajemnego uzupełniania się tych działalności, uzyskiwać lepsze przychody oraz wzajemnie je reklamować. Posiadając odpowiedni plan działania, żyłkę przedsiębiorczości i całe mnóstwo samozaparcia, możemy być niemal pewni odniesienia sukcesu w tej branży. Ponadto ewentualne problemy z pewnością nie narażą nas na duże straty finansowe.

Related posts

Leave a Comment