Uwodzenie kobiet

Jak mężczyźni uwodzą kobiety?

Wydawać by się mogło, że uwodzenie czy też podrywanie jest czymś naturalnym. Przychodzi to po prostu od tak i czynność tą zajmują się zarówno kobiety jak i także mężczyźni. Poniekąd tak jest, ale tak naprawdę jest to dziedzina mocno rozwinięta, złożona i nawet skomplikowana. Nie można w żadnym wypadku w jednym zdaniu zdefiniować ani uwodzenia, ani też podrywu. Jest to po prostu niemożliwe. Uwodzenie i cały jego proces rozpatrują nawet psycholodzy na całym świecie. W związku z tym łatwo się jest domyśleć, że jest to pojęcie warte badań i wciąż nie do końca wyjaśnione do końca. Warto pochylić się nad tym tematem głębiej.

Psychologowie amerykańscy zgodnie ustalili co kobiety od swoich facetów najbardziej lubią słyszeć. Dla panów, te rady z całą pewnością będą przydatne. Wszelkie ustalenia badaczy nie dotyczą jednak kobiet, które dopiero co zostały poznane. Są zatem użyteczne w momencie gdy daną kobietę się już bardzo dobrze zna. Niektórzy nawet żartują, że jedyne czego kobiety potrzebują to: picia, jedzenia oraz komplementów. Można by było uznać to jako żart, ale coś jednak prawdy w tym jak najbardziej jest. Zdecydowanie każdy mężczyzna powinien uwodzić kobietę poprzez mówienie jej komplementów. Bez komplementów tak naprawdę kobiety nie potrafią żyć. Gdy przyjdzie do głowy jakiś komplement, to na pewno nie powinno się zwlekać, a od razu go danej kobiecie mówić. O kobietach nie należy myśleć tu i teraz. Mężczyźni niestety czasem zachowują się tak, że chcą poderwać daną kobietę na przykład na danej imprezie, a później będą się martwić co będzie dalej. Nie można tak myśleć. Przynajmniej kobiety nie lubią takiego myślenia.

Jak najbardziej kobiety lubią gdy mieszczą się w bardziej odległych planach danego mężczyzny. Daje im to pewnego rodzaju poczucie bezpieczeństwa, które w zasadzie dla kobiet jest kluczowe. Kobiety także lubią gdy mężczyźni są o nie zazdrosne. Odruch tak zwany obronny jest odruchem naturalnym między kobietą oraz mężczyzną, którzy są sobą zainteresowani. Jeśli kobieta danemu mężczyźnie się podoba to jak najbardziej powinien jej dać to do zrozumienia. Musi wiedzieć, że czuje się do niej zainteresowanie. Powinno się jej także dać do zrozumienia, że nie ma się ochoty na oglądanie innych mężczyzn w jej najbliższym otoczeniu. Oczywiście wszystko musi mieć swoje granice. W żadnym wypadku z zazdrością nie wolno przesadzać. Istnieje bowiem coś takiego jak zazdrość chorobliwa. Takiej zazdrości mówi się jasno NIE. Kobieta o dziwo lubi gdy mężczyzna jest nią zainteresowany i o wiele kwestii ważnych i mniej ważnych ją po prostu pyta. Powinno się zadawać kobiecie pytania. Chodzi o to, aby pokazać jej, że ma się ją na uwadze i że po prostu jest się nią zainteresowanym. Można pytać o to jak minął dzień, co u niej słychać czy też jak się ma jej rodzina. Dowolność jest naprawdę spora.

Jedno jest pewne kobiety lubiły, lubią i będą lubić być podrywane. Tak już natura kobiet. Mężczyźni nie mają jednak tutaj nic przeciwko. W żadnym wypadku.

Sprawdź jak poderwać dziewczynę bez wysiłku dzięki wiedzy którą można zdobyć na najpopularniejszym blogu dotyczącym uwodzenia w Polsce.

Related posts